Автомагазин AutoPartsWest
- Також є інші деталі до таких автомобілів: Mercedes: Sprinter, Vito, Vario (512-815), MB (208-410), MB (609-814).
- Volkswagen: Crafter,LT,T-5,T-6,Caddy.
- Запчастини для легкових автомобілів
- Відсилання в Україні!
- Індивідуальний підбір запчастин!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | 24.0128-0203.1 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Висота | 68.5 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Crafter |
| Сумісність | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (906) 2006-, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (906) 2006-, Volkswagen CRAFTER 30-35 (2E_) 2006- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 093,99 ₴


